У рамках Міжнародной науково-практичной конференції «Аквакультура осетрових: сучасні тенденції та перспективи», що проходила під патронатом (NACEE) відбулась презентація двох нових видань – підручника «Спеціальна іхтіологія».....

У рамках Міжнародной науково-практичной конференції «Аквакультура осетрових: сучасні тенденції та перспективи», що проходила під патронатом (NACEE) відбулась презентація двох нових видань – підручника «Спеціальна іхтіологія».....


    У рамках Міжнародной науково-практичной конференції «Аквакультура осетрових: сучасні тенденції та перспективи», що проходила під патронатом Асоціації центрів аквакультури країн Центральноі та Східної Європи (NACEE) відбулась презентація двох нових видань – підручника «Спеціальна іхтіологія» (у 2-х томах) і навчально-практичного посібника «Аквакультура осетрообразных».

    Повнокольоровий підручник «Спеціальна іхтіологія» (гриф Міністерства аграрної політики та продовольства України), що виданий на власній поліграфічній базі видавництва «Олді-плюс», підготовлений відомими науковцями у рибогосподарській галузі – кандидатом біологічних наук, професором Петром Григоровичем Шевченко (Національний університет біоресурсів та природокористування, м. Київ) і доктором с.-г. наук, професором, заслуженим діячем науки і техніки Украіни Юрієм Володимировичем Пилипенко (Херсонський державний аграрний університет). У підручнику викладено принципи та методи сучасної систематики рибоподібних і риб, наведено системи і біологію головних таксономічних груп класів Круглороті, Хрящові та Кісткові, розглянуто питання їх походження, розвитку і рибогосподарського значення. Підручник призначений для забезпечення навчального процесу за напрямом «Водні біоресурси та аквакультура» та іншими біологічними спеціальностями, корисний для науковців і працівників рибогосподарської галузі.

     Навчально-практичний посібник «Аквакультура осетрообразных» (на русском языке) підготовлений авторським колективом, до складу якого увійшли фахівці-осетроводи України, Росії, Польщі та Угорщини. Даний посібник пройшов апробацію, схвалений міжнародною науковою спільнотою, отримав відповідний гриф і рекомендований до практичного використання Асоціацією центрів аквакультури країн Центральної та Східної Європи (NACEE). У посібнику відображені рибоводно-біологічні характеристики об’єктів осетрівництва, наведена інформація щодо технологічних основ їх штучного відтворення, вирощування молоді та товарної рибопродукції, розглянуто питання годівлі різновікових груп осетрових, захворювання і лікувально-профілактичні заходи. Посібник буде корисним для студентів і викладачів біологічних спеціальностей, наукових працівників та фахівців рибного господарства.

http://oldiplus.com/catalog/vodnyie-bioresursyi/gidroekologiya.html

У виданні

Техноекологія
30 вересня 2017
Рекреалогія
06 вересня 2016
Криміналістика
30 вересня 2017