Співпраця автора та видавництва

Співпраця автора та видавництва


    Видавництво «Олді-плюс» понад 16 років займається комплексною підготовкою та виданням книг за потребами вищих навчальних закладів України.  Однією з основних частин нашої роботи є книготоргівля.

    Наші фахівці (дизайнери, верстальники та друкарі) точно знають як зробити, щоб Ваша книга вирізнялась з поміж інших наукових видань та зацікавила читачів та покупців.

    Велика книготорговельна база (тісна співпраця з книжковими магазинами та науковими бібліотеками багатьох вузів країни) дозволяє пропонувати авторам-науковцям різноманітні, індивідуальні взаємовигідні умови.

    В тому числі ми розглядаємо видання книг, за потребами внз, за рахунок видавництва.

    Це означає, що, розглянувши рукопис, видавництво може запропонувати Вам абсолютно безкоштовний друк із виплатою гонорару. Під гонораром мається на увазі 10% примірників від загального тиражу.  Такий тип співпраці дуже полегшує друк власної книги для автора. При цьому автор отримує примірники книги для власних потреб, а його цитування та впізнаваність не зменшується.

    При відборі рукописів на друк за кошти видавництва, велике значення має престижність та відомість автора, актуальність порушених питань, легкість читання та влучність назви видання. 

     Для авторів-науковців, чиї книги менш цікаві навчальним закладам та зорієнтовані на науковий світ, ми пропонуємо видання різними тиражами (від 50 екземплярів), різних форматів та типів (тверда або м’яка палітурка). Діє гнучка система знижок та цікаві акційні пропозиції.

     При виборі співпраці будь-якого типу якість видання залишається незмінно високою. Адже ми використовуємо лише надійні палітурні матеріали, чистий білий папір, а працюють над книгою фахівці високого рівня.

 

 

Надсилайте Ваші рукописи на розгляд вже зараз: Office@oldiplus.com

 

Видавництво "Олді-плюс"

Адреса: м. Херсон, вул.Московська, 5

Тел. (0552) 42-51-31

         (095) 934-48-28

         (097) 723-06-08

 

У виданні

Криміналістика
30 вересня 2017
Рекреалогія
06 вересня 2016
Техноекологія
30 вересня 2017