Автору

Ми завжди відкриті для спілкування з авторами нових оригінальних підручників, навчальних посібників, монографій, науково-популярних видань, методичних розробок тощо. Тож запрошуємо до співпраці всіх, хто має напрацювання в наукових галузях, що представлені на нашому сайті.

Надсилайте Ваші пропозиції на електронну адресу видавництва office@oldiplus.com. Усі рукописи будуть розглянуті й оцінені з позиції перспектив їх видання та розповсюдження. Залежно від цього фінансування може здійснюватися:

за рахунок видавництва – за умови придбання видавництвом майнових авторських прав на рукопис (з умовами договору можна ознайомитися за посиланням). Насамперед перевага надається різноманітним навчальним посібникам, підручникам;

за рахунок автора – на загальних умовах. Висока якість оформлення, невисока ціна та швидке виконання книги зацікавлять Вас.

Професійна підготовка наших фахівців, великий досвід виконання видавничих проектів та відповідне обладнання дають можливість втілити в життя Ваші задуми. Наші дизайнери запропонують варіанти зовнішнього вигляду Вашої роботи. Верстальники та технічні редактори перетворять підготовлений рукопис на електронне видання за всіма стандартами й вимогами видавничої галузі. Фахівці-поліграфісти раціонально доберуть потрібні поліграфічні матеріали для виготовлення видання та віддрукують із належною якістю в потрібній Вам кількості (від одного примірника, адже ми розуміємо, що зазвичай наукова книга – це невисокі тиражі).

Ми працюємо в Херсоні, проте видаємо книжки для авторів та співпрацюємо із закладами вищої освіти й науково-дослідними установами з майже всіх областей України. Немає жодного значення, в якому місті Ви живете. Сучасні засоби комунікації дають змогу успішно співпрацювати, незважаючи на відстань: файли з текстом можна надіслати електронною поштою, оплату послуг здійснити через інтернет-банкінг, а надруковані книги отримати Новою Поштою, за допомогою інших служб доставки або в наших регіональних офісах.

Зичимо натхнення та сподіваємось на плідну співпрацю!      

2000-2019. © Видавництво "Олді-плюс"